Prosinec 2015

Krásné Vánoce všem ^^

25. prosince 2015 v 0:20 5Angels
Ajoj,ajoj,ajoj.. sice už trošku pozdě,ale nevadí. Takže i já vám přeju ty nejkrásnější svátky ^^

Nový videoklip za chvíli O:-)

20. prosince 2015 v 16:17 | **Amy |  5Angels
Během svátků má vyjít nový videoklip,ve kterém budou hrát i spolužáci holek ze školy Michael. Má to být česká písnička po tisících letech. Pro žáky této střední školi to byla dobrá praxe :-)

Verča odešla z 5Angels

20. prosince 2015 v 16:01 | **Amy |  5Angels
Tuto zprávu slyšel už snad každý jejich fanoušek. Dala ji na facebook sama kapela na začátku prosince letošního roku. Nemusíme se bát úplnýho konce Verčiné kariéry páč od začátku letošního roku natáčí na youtube a nyní (po odchodu ze skupiny) se tomu bude věnovat častěji. Každý týden totiš přidává alespoň jedno nové video.
Ikdyž už Verča není součástí skupiny,tak nebudu nějak rušit rubliku o ní. Budu nadále přidávat fotky,keré na ni budou vzpomínat a budu přidávat novinky z jejího youtube kanálu.
Mě osobně Verčin odchod zaskočil. Verča byla jediná nová členka,kterou jsem úplně v pohodě přijala. Skupina dle mého názoru přišla o důležitý hlas a tímto dala Naty více prostoru.
Jinak holky už prý nechcou k sobě žádnou novou členku. Chtějí zůstat ve čtyřech a název měnit v nejbližší době nějak nehodlají. Kdo by se jim divil. Přeci jenom to je už druhý odchod ze skupiny letošního roku. Nyní je čeká natáčení nového klipu na českou písničku, ve kterém budou hrát i holek spolužáci.