Září 2015

Young stars festival 2015 ~ II.část

16. září 2015 v 21:54 | **Amy |  Young stars festival
Ahojky cherubs!! Jak jste si mohli povšimnout, tak nám přibyla nová rublika "Young stars festival". V překladu znamená Festival mladých hvěz - v našem případě 5Angels,které se letos zúčastnilu již po druhé. Festival se koná v Polsku v Pozdani každým rokem. Ani letos 5A nemohli chybět. Jelikož dnes to bude asi půl roku od konce letošního ročníku,tak my se k němu v průběhu roku budeme vracet stále. Jelikož je pořádně nakopl dopředu v jejich hudební kariéře.
Jelikož holky z 5Angels na festivalu hvězd zazářili,tak, že je zvou do stejnojmenného rádia na různé rozhovory apod.
♥♡♥♥ kochame Polske = milujeme Polsko
Na téhle fotce je nejoriginálnější asi Angee. ·_·

***Hlasuj***

11. září 2015 v 16:28 | **Amy |  5Angels
Ahoj všichni!! 5Angels mají pro nás další anketku. Tentokrát jde o písničky z posledního alba World domination. Zde můžeme hlasovat pro nejlepší písničku. V komentářích na jejich facebooku jsem se dočetla,že někteří z vás neví,jakou písničku mají nejraději. ZA to některým se anglické songy vůbec nelíbí a chtějí aby 5Angels zpívali česky (což slíbili).
Pokud si songy nepamatujete,poslechněte si je zdarma na iturnes ( itunes si musíš stáhnou do mobilu,nebo do tvého tabletu) http://itunes.apple.com/…/album/world-domination/id943492035
**********************************************************
Já mám asi nejraději One,step closer... protože se pěkně rytmická,líbí se mi,jak je nahrátá a byla první anglickou písní,kterou jsem se naučila.
Taky Christmas will find you... protože každá se na tomto songu podílí.
A jak je to u tebe?